A A A _Drukuj

Działania w ramach zarządzania kryzysowego

« powrót
27.08 2020
Działania w ramach zarządzania kryzysowego
W dniach 21.08.2020 r., 25.08.2020 r. i 26.08.2020 r. na rzece Odrze Wschodniej, przeprowadzono wspólne działania w ramach zarządzania kryzysowego, które miały na celu:
✅ przeprowadzenie inspekcji statków i innych jednostek oraz kontrolę osób przebywających na obszarach wodnych;
✅ omówienie współdziałania i wzajemnego przekazywania informacji nt. zdarzeń kryzysowych, do których może dojść na rzece Odrze oraz terenach przyległych do Odry na obszarze gminy Gryfino;
✅ działania profilaktyczne pod kątem ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19 na terenie Gminy Gryfino (GCZK, KPPSP);
✅ identyfikację miejsc, w których występują zagrożenie dla bezpieczeństwa osób korzystających z obszarów wodnych w celu sporządzenia dla Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino analizy zagrożeń.
W działaniach brali udział przedstawiciele: Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, Placówki Terenowej w Gryfinie Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.
 
A.J.
projektowanie stron SSI - projektowanie stron